Wychowawcy świetlicy Szkoły Podstawowej nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ideolfa Gałczyńskiego przy ulicy Balkonowej 4 zorganizowali kolejną już edycję konkursu dzielnicowego "Wielkanocne ozdoby". Uczniowie naszej szkoły, którzy zgłosili się do konkursu ochoczo wzięli się do pracy. Mieli naprawdę mnóstwo wspaniałych pomysłów. Efektem ich kreatywności było powstanie przepięknych i bardzo zróżnicowanych ozdób wielkanocnych takich jak: pisanki wykonane metodą dequpage oraz pisanki uszyte z filcu ozdobione koralikami, cekinami i guzikami w plecionym filcowym koszyczku. Powstały również piękne kurczaczki ozdobione qulingiem, jak również wazon z żółtymi żonkilami. Spośród wszystkich uczniów z naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie dwie uczennice dostały wyróżnienie za wykonanie pięknych ozdób:
Aleksandra Kuzioła z klasy III f
Natalia Kornecka z oddziału przedszkolnego 0 e.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.