18 maja 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 114 w Warszawie odbył się po raz V Dzielnicowy Turniej w Superfarmera. Organizatorem była świetlica tamtejszej szkoły wraz z wydawnictwem Granna. Gra Superfarmer to najstarsza polska gra, w tym roku mijają 74 lata od jej powstania. Grę stworzył wybitny polski matematyk Karol Borsuk w czasie II wojny światowej. Co ciekawe to również jedna z najbardziej popularnych polskich gier, jest sprzedawana w około 30 krajach na całym świecie, nawet tak bardzo dalekich jak Japonia, Nowa Zelandia czy Kanada.
Turniej rozgrywał się w 3 etapach, do półfinału awansowało aż 3 naszych zawodników. Po 2 godzinach zmaganiach wyłoniono 4 najlepszych zawodników. W finale najlepszy okazał się Kamil Bednarczyk uczeń naszej szkoły który zakwalifikował się do turnieju ogólnopolskiego, który odbędzie w czerwcu na terenie Muzeum Powstania Warszawskiego.
Dla każdego uczestnika wydawnictwo Granna przygotowała małą niespodziankę w formie gry planszowej, a dla najlepszej czwórki wspaniałe pakiety gier.