Żeby tradycji stało się zadość, w świetlicy szkolnej przy ulicy Rozwadowskiej, dnia 8 lutego 2017 r. odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci przebrały się w piękne stroje, które bardzo często przedstawiały ich ulubionych bohaterów bajkowych. Tym sposobem na bal zawitała Elza z Krainy Lodu, Superman, a nawet Szturmowiec prosto z Gwiezdnych Wojen. Świetnie spędziliśmy czas przy muzyce, tańcząc i śpiewając w rytmie ulubionych utworów. Uczyliśmy się tańca grupowego „Chocolate” oraz „Belgijki”. W trakcie zabawy rozegraliśmy konkursy : „Gorące krzesła”, „Taniec na gazecie”, „Taniec z balonem”, „Zaczarowane figury”. Laureaci konkursów otrzymali drobne upominki. Zabawę zakończyliśmy w świetnych humorach i do końca dnia wielu z nas podśpiewywało pod nosem ulubione piosenki.