Dnia 29.11. 2016 r. rano i popołudniu odbyła się zabawa andrzejkowa na sali gimnastycznej, przy ul. Topazowej 26 , w którym wzięły udział dzieci z „zerówek” i klas pierwszych. W pięknie przystrojonej sali wśród kolorowych balonów i serpentyn rozpoczęliśmy zabawę od przybliżenia uczniom tradycji związanej z Katarzynkami i Andrzejkami. Następnie dzieci miały szansę poznania swojej przyszłości dzięki tajemniczym wróżbom: "Czyj to but?", "Sercowe strzały", "Kolorowe kartoniki", "Rzucanie kości". Poza wróżbami uczniowie uczestniczyli również w licznych konkursach, jak na przykład "Taniec na gazecie", "Na ziemi zostaje", "Taniec z balonem", "Taniec Limbo", "Figurki". Zarówno wróżby jak i konkursy wywołały wiele emocji i radości. Czas upłynął wesoło na zabawach tanecznych przy radosnych rytmach muzyki. Za przeprowadzenie imprezy odpowiedzialne były Anna Grzanowska, Joanna Urbaniak i Marlena Woźnica.