W maju w dniach 18.05-22.05.2015r. w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Talentów. Dzieci podczas konkursu mogły wykazać się licznymi wspaniałymi talentami, precyzyjnie przygotowały się do tego występu. Nasi milusińscy nie tylko tańczyli w takt wybranej przez siebie muzyki ale śpiewali i recytowali wiersze. Miłym zaskoczeniem dla wszystkich była piosenka zaśpiewana przez dziewczynkę w języku bułgarskim oraz balet wykonany w takt utworu Piotra Czajkowskiego „ Jezioro łabędzie”. Wspaniałym zaskoczeniem dla wszystkich było zagranie na takich instrumentach muzycznych jak perkusja czy gra na keyboardzie. Nasi podopieczni wykazali się również talentem sportowym grając w piłkę oraz talentem plastycznym prezentując liczne prace plastyczne. Nie zabrakło u nas talentów manualnych gdyż dzieci robiły bransolety z gumek oraz bransolety ze sznureczków. Konkurs pt. „ Mam Talent” cieszył się dużym zainteresowaniem, przysporzył nam wiele radości i wyłonił zwycięzców, którzy dostali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu obdarowani zostali wyróżnieniami w formie dyplomu. Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.