Przy ulicy Rozwadowskiej w świetlicy szkolnej dnia 14.01.2015r odbył się bal karnawałowy. Nasza świetlica zamieniła się w magiczny kolorowy świat a gdy wybiła upragniona godzina cała sala wypełniła się gośćmi. Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki. Dziewczynki przebrane były w długie powłóczyste balowe suknie księżniczek, dam dworu, myszki, dziewczyny kota, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój Pirata, ducha czy kowboja. Podczas trwania zabawy odbyły się różne konkursy. Był taniec na gazecie oraz taniec z balonem, pokaz strojów był wspaniałym dopełnieniem naszej skromnej uroczystości. Każdy z uczestników zabawy otrzymał drobny upominek za wygrany konkurs. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, na koniec balu z pośród uczestników zabawy wyłoniliśmy króla i królową balu, których radosne miny uwieczniliśmy na zdjęciu. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i zapraszamy na bal w przyszłym roku.