Już po raz czwarty uczniowie świetlic szkolnych z dzielnicy Targówek mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Na szkle malowane”. Tegoroczna edycja nosiła tytuł „Kwiaty dla mamy”. Założeniami konkursu było: poznawanie techniki malowania na szkle, kultywowanie tradycji „Dnia Matki”, rozwijanie talentów i wyobraźni dzieci, wdrażanie dzieci do aktywności własnej, krzewienie współpracy i zdrowej rywalizacji oraz integracja środowiska dzieci i nauczycieli Świetlic Targówka. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konkursu była pani Małgorzata Wierbiłowicz. Oceny prac dokonała komisja wybrana z pośród pracowników Szkoły Podstawowej nr 84. Po długich obradach wyłoniono zwycięzców.

Wyróżnienie:
Hanna Grodzka Szkoła STO
Amelia Duszak PSP108

Aleksandra Klusek SP84
Aleksandra Trzaskowska SP42

Justyna Szarek SP 58
Dominik Dylewski SP84

Wiktoria Florek SP58
Magdalena Kołacińska SP84

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 15 maja 2014r. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki, autorzy najciekawszych prac otrzymali nagrody

Serdecznie dziękujemy paniom Violettcie Strzyżewskiej, Magdalenie Kurpiewskiej, Annie Tywanek, Alicji Seller, Annie Golus, Anecie Letkiewicz za przygotowanie uczniów do konkursu.