Dzieciństwo to najlepszy czas na spełnianie marzeń i malowanie zaczarowanych przygód,dziewczynki marzą  o tym, aby założyć złote pantofelki , wsiąść do zaczarowanego powozu i pojechać na bal, chłopcy  w wyobraźni  walczą ze smokami i potrafią przemierzyć świat , żeby odnaleźć zagubiony skarb.
Dlatego 6 lutego 2014 roku zaprosiliśmy naszych najmłodszych do świata bajki i zabawy. o zakończonym szkolnym balu na naszych gości czekały kolorowo udekorowane sale świetlicowe. Wirowały serpentyny, balony mieniły się kolorami tęczy, a na ścianach błyszczały karnawałowe dekoracje.
Po uroczystym powitaniu zaprosiliśmy wszystkich do wspólnego tańca  z kotylionami,  dzieci szybko odnalazły  swoje pary, a potem  odtańczyły wspaniały karnawałowy taniec. Nasi tancerze nie oszczędzali się, na parkiecie wirowały kolorowe pary, księżniczki, rycerze, urocze czarownice, był Spiderman i Batman. Po salach w tanecznym rytmie kręciły się korowody postaci z bajek  i chociaż czasem brakowało tchu, to nikt nie usiadł ani na chwilkę. Aby jednak każdy mógł złapać oddech , zabawa  przeplatana  była różnymi konkursami i grami, a trzeba zaznaczyć , że  chętnych do udziału w konkursach nie brakowało. Były  wyścigi w jedzeniu zaczarowanego jabłka, które dostaliśmy   królewny Śnieżki, był szalony taniec na zaczarowanym dywanie  w parach, był też  taniec z balonami, które nie mogły dotknąć podłogi, bo inaczej znikały jak bańka mydlana. Wspólnie udało się nam przygotować przedstawienie, w którym król wraz z całym dworem udał się na przejażdżkę powozem.  Moglibyśmy się tak bawić do samego rana, ale jak to na balach bywa, zegar swoim biciem oznajmił nam koniec zabawy.