Wszystkie dzieci kochają swoje babcie i swoich dziadków. Zawsze z niecierpliwością oczekują na spotkanie z nimi. Przecież nikt inny nie potrafi sprawić dziecku tyle przyjemności i radości. Tylko babcie potrafią tak świetnie gotować, a dziadkowie tak pięknie opowiadać bajki. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w świetlicy został ogłoszony konkurs, w którym uczniowie rysowali elektroniczną kartkę dla babci i dziadka. Konkurs ten pozwolił dzieciom stworzyć nietypowy upominek, a jednocześnie pozwolił na rozwijanie umiejętności posługiwania się programami graficznymi oraz dawał możliwość spędzenia czasu na ulubionym zajęciu – pracy z komputerem. Do konkursu przystąpiło 40 osób. Po długich i burzliwych naradach jury złożone z wychowawców świetlicy przyznało sześć wyróżnień. Otrzymały je : Ola Kostka, Klaudia Jankowska, Małgosia Baran, Kasia Matuszek, Julka Pleskot, Angelika Szydlik.

Gratulujemy !