Dnia 07.12.2009r. po raz szósty rozpoczęliśmy Kiermasz Bożonarodzeniowy. Kiermasz poprzedził cykl pogadanek, w których uczniowie dowiedzieli się o celu naszej akcji – pomoc dzieciom będącym pod opieką Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci przy ul. Agatowej 10. Zachęceni przez nasze panie ze świetlicy – uczniowie wykonali mnóstwo prac plastycznych o tematyce bożonarodzeniowej. Oprócz kartek świątecznych, które cieszyły się nie słabnącą popularnością wykonane zostały ozdoby choinkowe z gipsu i makaronu oraz masy solnej, choinki z sizalu, szyszek, makaronu, stroiki świąteczne, obrazki na szkle, świeczniki z cynamonu. Wszystkie prace dzieci zostały docenione i sprzedane. Do Hospicjum nasza świetlica przekazała 1000 zł. Koordynatorem kiermaszu w tym roku była pani Anna Szczepańczyk.