W listopadzie br. nasza świetlica po raz drugi ogłosiła Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Na szkle malowane”. Tytuł przewodni brzmiał „Choinki czar”. Do konkursu przystąpiło sześć szkół podstawowych z rejonu Targówka. Jury oceniało prace w dwóch kategoriach wiekowych. Wybór zwycięzców przy tak wysokim poziomie prac był bardzo trudny. Uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbyło się w trakcie Wigilii świetlicowej. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i dyplomy, zwycięzcy otrzymali nagrody. Z naszej świetlicy Karolina Sikorowska zajęła II miejsce. Wyróżnienia otrzymali: Tatiana Santos – Góra, Julia Nowicka, Wiktoria Pieniężnik, Dawid Szczudluk. Gratulujemy !!!
Zgodnie z założeniami konkursu prace wykonane przez dzieci zostały sprzedane na Kiermaszu Świątecznym, a dochód z ich sprzedaży przekazane na rzecz Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci w ramach akcji „Dzieci – Dzieciom”.