Jednym z ulubionych zajęć uczniów naszej świetlicy jest granie na komputerach. Korzystają z nich najczęściej w jesienne i zimowe dni, kiedy pogoda nie pozwala na skorzystanie z uroków boiska szkolnego. Dlatego wszyscy bardzo się ucieszyli, gdy został ogłoszony konkurs pt. „Elektroniczna kartka wielkanocna” zorganizowany przez panią Małgosię Wierbiłowicz. Zadaniem uczestników było narysowanie w programie Paint kartki z okazji świąt wielkanocnych według własnego projektu. Praca nad kartkami zajęła miesiąc. Do konkursu przystąpiło 35 osób. Końcowy efekt był naprawdę imponujący. Kartki były wykonane z niesamowitą dbałością o szczegóły, a pomysły różnorodne i zaskakujące. Przyznano 10 równorzędnych nagród.

Gratulujemy !!!