Dnia 8 listopada 2017r w szkolnej świetlicy na ul. Topazowej odbył się konkurs „ SOWA MĄDRA GŁOWA”. Wzięli w nim udział uczniowie klas pierwszych i zerówek. Konkurs był podzielony na dwa etapy. Pierwszy etap polegał na wylosowaniu 3 zagadek, łamigłówki z wiedzy ogólnej( nazwy miesięcy, pór roku, zawody, zjawisk pogodowych, zwierzęta i rośliny). Za każdą dobrą odpowiedź uczestnik dostał punkt. W drugim etapie uczestnicy rozwiązywali test na spostrzegawczość. Za rozwiązane prawidłowo zadanie każdy dostawał po punkcie. W jury konkursu zasiadły wychowawczynie świetlicy.
Pierwsze miejsce zajęła Zosia Gajc z grupy 0a, drugie miejsce zajęła Olga Protaziuk z kl. If, trzecie miejsce zajęła Julia Godlewska z kl. If. Uczniowie w trakcie rozwiązywania zagadek i testu na spostrzegawczość bardzo dobrze się bawili. A ci uczniowie, którzy nie uczestniczyli w konkursie kibicowali swoim kolegą i uważnie słuchali zagadek, które rozwiązywane były przez ich rówieśników.