październiku przeprowadzono Konkurs Ekologiczny. Został poprzedzony cyklem zajęć dotyczących przyrody otaczającej szkołę, gatunków chronionych roślin i zwierząt, oraz zasad gospodarowania odpadami. Dzieci interesowały się podejmowanymi tematami, chętnie uczestniczyły w wyjściach na teren przyszkolny, poznawały gatunki drzew i ptaków. Oglądały filmy na temat polskich parków narodowych i rezerwatów okolic Warszawy. Sam konkurs obejmował 30 pytań dowolnie losowanych przez dzieci. Najwięcej punktów uzyskał Oskar Obłękowski z kl.2g, drugie miejsce zajął Jarek Zięba z kl. 2g, trzecie Filip Karnicki z kl. 2c. Wychowanie proekologiczne szczególnie pogłębiające troskę o otaczającą przyrodę staramy się kontynuować.