29 listopada 2016 r. w świetlicy na ulicy Rozwadowskiej odbył się Bal Andrzejkowy grup 0A i 0B. Dzieci zapoznały się z historią i tradycji Andrzejek a także Katarzynek. Zabawa przebiegała we wspaniałej atmosferze w pięknie udekorowanej sali, która tworzyła niezwykły nastój. W wspaniałym humorze uczniowie bawili się, tańczyli w parach a także w wesołym pociągu. Podczas zabawy odbył się konkurs tańca w parach ,a także tańca na gazecie. Konkursy te cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci. Śmiechu było co nie miara. Zwycięscy otrzymali nagrody ,jednak największą nagrodą była radość i możliwość sprawdzenia siebie w tej wbrew pozorom trudnej konkurencji. Dzieciom także podobał się konkurs w, którym jedna osoba trzymała jabłko na nitce, a druga musiała szybko zjeść owoc. Obydwie grupy świetnie sobie poradziły sobie z tym zadaniem. Uczniowie bawili się przy muzyce dyskotekowej ,gdzie nie zabrakło najnowszych dziecięcych przebojów. Ogromną niespodzianką był taniec z pomponami wykonanymi z gazet przy muzyce latynoskiej ,,Samba” ,,Lambada”. Dzieci wybierały imię swojego najlepszego przyjaciela przekuwając szpilką imię, zaskoczeniem dla dzieci były imiona ,pani Martyna która przygotowała tą zabawę wybrała imiona których obecnie używa się coraz rzadziej ,co wywołało ogromne zdziwienie u uczniów. Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki i balony . Zabawa była wspaniała. Mamy nadzieję ,że w następnym Andrzejki będą równie udane.

Do zobaczenia.