Uroczyste zakończenie roku szkolnego miało miejsce 21.06. 16 r. Na uroczystość przybyła dyrekcja szkoły, pani kierownik świetlicy, wychowawcy i uczniowie. Pani kierownik podziękowała dzieciom za wspólny rok pracy i krótko przypomniała najciekawsze wydarzenia świetlicowe w bieżącym roku szkolnym. Następnie pani dyrektor Joanna Bidzińska wręczyła około stu wyróżniającym się uczniom dyplomy Super-Świetliczaka i pamiątkowe magnesy. Uroczystość zakończyło przedstawienie kukiełkowe pt:" Czerwony kapturek w wielkim mieście" poświęcone zagrożeniom internetowym, które spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem. Wzięły w nim udział dzieci ze świetlicy. One też były autorami kukiełek. Na koniec pani Małgorzata Wierbiłowicz życzyła wszystkim udanych wakacji.