Dnia 21 października w naszej świetlicy przy ul. Rozwadowskiej odbyła się uroczystość „Ślubowanie na świetliczka”. Na tę wspaniałą uroczystość stawili się wszyscy wychowankowie
w odświętnych strojach. Zabawom nie było końca, dzieci zostały poddane kilku próbom tj. próbie sprawności, próbie mowy oraz próbie wiedzy. Wychowankowie mogli wykazać się wiedzą na temat znajomości regulaminu i zasad panujących w świetlicy,  dzieci odpowiadały na pytania z przyrody oraz „łamały języki” na trudnych słowach. Krótka część artystyczna została urozmaicona piosenkami świetlicowymi oraz wierszykami.
Panie Dyrektor, poprzez dotknięcie ołówkiem ramienia dziecka przyjęły każdego z nich
w poczet wychowanków świetlicy. Ostatnim elementem wydarzenia było rozdanie dyplomów i drobnych upominków.
Za całokształt uroczystości odpowiadały Panie Małgorzat Długowska i Anna Szóstak.